Wydarzenia

Ogólnopolskie Zawody Łucznicze w Żołędowie


Patryk znowu górą!!!

W kategorii Senior – Patryk Gołąbczak zdobył 1 miejsce!

To jest kolejny sukces Patryka. Serdeczne gratulacje!

 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Kielcach 20.09.2018

Deszcz medali i pucharów na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w łucznictwie!

Indywidualne
I miejsce – Zuzanna Cieślak
I miejsce – Jan Rutkowski

Zespoły
II miejsce – drużyna chłopców – Jan Rutkowski, Bartosz Matczak, Jakub Biernaciak, Andrzej Ślązak
III miejsce – drużyna dziewcząt – Zuzanna Cieślak, Oliwia Tybura, Lena Drogosz, Weronika Cylke

MIKST
I miejsce – Zuzanna Cieślak, Jan Rutkowski
III miejsce – Oliwia Tybura i Bartosz Matczak

Puchary w klasyfikacji klubowej
I miesce KS Boruta Zgierz – 17pkt
II miejsce KS Społem Łódź – 14.4pkt
III miejsce KS Stella Kielce – 13pkt
IV miejsce UKS Piątka Zgierz – 12,75pkt

Mistrzostwa Polski Seniorów w Żywcu 13-16.09.2018

Podczas LXXXII Mistrzostw Polski Seniorów Żywiec 13-16.09.2018r, nasz zawodnik Patryk Gołąbczak zdobył złoty medal w konkurencji 30m oraz brązowy medal w konkurencji 50m.
Serdecznie mu gratulujemy.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Bytomiu 20-22 lipca 2018

W drużynie wojewódzkiej: Natalia Kulawińska, Melania Wyka i Dominika Nowak zdobyły brązowy medal.
Jakub Cylke osiągnął 8 miejsce indywidualnie na dystansach 60m, 70m oraz w długich odległościach.
Gratulacje naszym zawodnikom.

Mistrzostwa Miasta Zgierza
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego

Mistrz Miasta Zgierza
Mistrz Województwa Łódzkiego

Jakub Cylke – junior młodszy

Vice-Mistrz Miasta Zgierza
Vice-Mistrz Województwa Łódzkiego

Jolanta Szewczyk – juniorka młodsza
Lena Drogosz – młodziczka

II Vice-Mistrz Miasta Zgierza
II Vice-Mistrz Województwa Łódzkiego

Natalia Kulawińska – juniorka młodsza
Krzysztof Wolski – junior młodszy
Bartosz Matczak – młodzik

Puchar Polski Juniorów Młodszych – Zgierz 2018

Juniorka Młodsza (75 zawodniczek)
36 miejsce – Szewczyk Jolanta – 268 – 244 – Razem 512
44 miejsce – Matusiak Renata – 266 – 218 – Razem 484
47 miejsce – Kulawińska Natalia – 255 – 222 – Razem 477
56 miejsce – Błaszczyk Aleksandra – 214 – 227 – Razem 441

Junior Młodszy (78 zawodników)
19 miejsce – Cylke Jakub – 300 – 275 – Razem 575
29 miejsce – Drogosz Adam – 297 – 258 – Razem 555
47 miejsce – Wolski Krzysztof – 249 – 264 – Razem 513
62 miejsce – Podgórski Mateusz – 244 – 226 – Razem 470
73 miejsce – Ślązak Paweł – 120 – 127 – Razem 247

XVIII Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Zgierz 2018

Juniorka Młodsza – łuk klasyczny (133 zawodniczki)
72 miejsce – Matusiak Renata – 236 – 236 – Razem 472
78 miejsce – Szewczyk Jolanta – 237 – 232 – Razem 469
92 miejsce – Kulawińska Natalia – 226 – 227 – Razem 453
122 miejsce – Błaszczyk Aleksandra – 194 – 184 – Razem 378
125 miejsce – Cieślak Zuzanna – 193 – 167 – Razem 360

Junior Młodszy – łuk klasyczny (108 zawodników)
40 miejsce – Rutkowski Jan – 262 – 248 – Razem 510
64 miejsce – Wolski Krzysztof – 250 – 240 – Razem 490
70 miejsce – Cylke Jakub – 241 – 245 – Razem 486
82 miejsce – Drogosz Adam – 229 – 241 – Razem 470
104 miejsce – Podgórski Mateusz – 186 – 197 – Razem 383
105 miejsce – Ślązak Paweł – 153 – 118 – Razem 271

IX Międzynarodowy Memoriał im. Karola Hibnera w Teresinie

Juniorzy
11 miejsce – Olczak Michał – 517 pkt.
17 miejsce – Przybył Szymon – 493 pkt.

Juniorzy młodsi
15 miejsce – Błaszczyk Aleksandra – 447 pkt.
17 miejsce – Matusiak Renata – 440 pkt.

5 miejsce – Cylke Jakub – 529 pkt.
24 miejsce – Podgórski Mateusz – 449 pkt.
26 miejsce – Drogosz Adam – 421 pkt.

Młodzicy
12 miejsce – Cieślak Zuzanna – 518 pkt.
20 miejsce – Tybura Oliwia – 489 pkt.
37 miejsce – Drogosz Lena – 361 pkt.

2 miejsce – Rutkowski Jan – 565 pkt.
19 miejsce – Matczak Bartosz – 485 pkt.

Zakończenie sezonu łuczniczego 2017

Kategoria Dziewcząt „Orlik”
Mistrz Województwa Łódzkiego 2017 – Górak Aleksandra
I v-ce Mistrz Województwa Łódzkiego 2017 – Kaźmierczak Gabriela
II v-ce Mistrz Województwa Łódzkiego 2017 – Sawicka Aleksandra

Kategoria Chłopców „Orlik”
Mistrz Województwa Łódzkiego 2017 – Walczak-Kurek Kornel
I v-ce Mistrz Województwa Łódzkiego 2017 – Kozak Kornel
II v-ce Mistrz Województwa Łódzkiego 2017 – Stobczyk Adam

Kategoria Dziewcząt „Apacz”
Mistrz Województwa Łódzkiego 2017 – Gabara Gabriela
I v-ce Mistrz Województwa Łódzkiego 2017 – Grodzka Aleksandra
II v-ce Mistrz Województwa Łódzkiego 2017 – Dębska Wiktoria

Kategoria Chłopców „Apacz”
Mistrz Województwa Łódzkiego 2017 – Olszewski Jakub
I v-ce Mistrz Województwa Łódzkiego 2017 – Wrociński Bartek
II v-ce Mistrz Województwa Łódzkiego 2017 – Czyżewski Michał

Kategoria Juniorka Młodsza
I miejsce – Matusiak Renata
II miejsce – Błaszczyk Aleksandra

Kategoria Junior Młodszy
I miejsce – Cylke Jakub
II miejsce – Domański Mateusz

Kategoria Młodziczka Starsza
I miejsce – Miśkiewicz Roksana
II miejsce – Szewczyk Jolanta
III miejsce – Żurek Martyna
IV miejsce – Kulawińska Natalia

Kategoria Młodzik Starszy
I miejsce – Przybylski Mateusz
II miejsce – Podgórski Mateusz
III miejsce – Drogosz Adam
IV miejsce – Wolski Krzysztof

Kategoria Młodziczka
I miejsce – Berek Wiktoria
II miejsce – Filipczak Gabriela
III miejsce – Tybura Oliwia
IV miejsce – Więch Patrycja
V miejsce – Solarek Anna

Kategoria Młodzik
I miejsce – Rutkowski Jan
II miejsce – Matczak Bartosz
III miejsce – Pawłowski Mikołaj

Sportowy Klub Łuczniczy Boruta Zgierz

Kontakt

Adres: Wschodnia 2, 95-100 Zgierz
Tel.: 607 830 730
Email: ksborutazgierz@gmail.com


Społeczność

Copyright © 2018 HPCC Herkules – Producent komputerów Herkulesline